27

Thursday, February

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Antykoncepcja
 /  / Antykoncepcja
Antykoncepcja

Antykoncepcja

Antykoncepcja
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

medycyna estetyczna (2)4. Na rynku jest bardzo wiele rodzajów różnych preparatów antykoncepcyjnych
(hormonalnych) od klasycznych pigułek, (których także jest kilka rodzajów w zależności, kto je ma przyjmować: inne są dla kobiet karmiących i palących papierosy ? jednoskładnikowe z progestagenem, dwuskładnikowe także są różne: jednofazowe mające takie same dawki hormonów we wszystkich tabletkach (przeznaczone dla kobiet bardzo młodych i tych w wieku przedmenopauzalnym); dwufazowe (zalecane między innymi przy PMS) i trójfazowe przeznaczone dla kobiet, które już rodziły dzieci.
5. Działanie pigułki antykoncepcyjnej może być zaburzone przez wiele czynników takich jak: przyjmowanie niezgodne z zaleceniami, przyjmowanie jednocześnie innych leków na przykład niektórych antybiotyków, leków przeciwgrzybicznych, przeciwdrgawkowych, przeciwgruźliczych, środków przeczyszczających, preparatów zawierających wyciąg z dziurawca.
6. Plastry antykoncepcyjne mają taką samą działalność jak tabletki ? inna jest tylko droga podania, plastry są bardzo dobrym rozwiązaniem dla kobiet mających problemy z wątrobą, (jako że omijają przewód pokarmowy wątroba ich nie rozkłada) i tych, które nie pamiętają o regularnym połykaniu pigułek.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts