27

Thursday, February

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Madox Zgierz Musierowicza
Madox Zgierz Musierowicza

Madox Zgierz Musierowicza

Madox Zgierz Musierowicza
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Zespół lekarzy

Anna: kierownik poradni do spraw stomatologii, lekarz dentysta, specjalista stomatologii ogólnej 1996r. Opanowana i kompetentna, bardzo dobry kontakt z pacjentem, eliminuje stres związany z wizytą. Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce. Uczestniczy w wielu kursach zawodowych.
Eugeniusz : lekarz dentysta, specjalista II stopnia protetyki. Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi 1975r. Były kierownik Gabinetu Protetycznego w Szpitalu Klinicznym WAM w Łodzi do 1996roku. Lekarz, który znajdzie rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne .
Krzysztof : specjalista II stopnia w zakresie protetyki stomatologicznej 1999r. Lekarz, który ma zawsze czas wysłuchać pacjenta, bardzo dokładny i kompetentny. Dobre wyczucie estetyki powoduje doskonały efekt oddawanych prac.
Michał: lekarz dentysta, absolwent Akademia Medyczna w Łodzi 1980r, specjalista chirurgii szczękowej II stopnia. Lekarz z dużym doświadczeniem, rzeczowy i kompetentny.
Adrian: lekarz dentysta. Ukończył Uniwersytet Medyczny w Łodzi 2010r. z wynikiem b. dobrym. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z pedodoncji. Młody lekarz, jednak szybko zdobył dużą grupę Pacjentów, przez których jest ceniony. Ma bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Małgorzata: lekarz dentysta. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1988 roku. Uczestniczyła w wielu kursach szkoleniowych w zakresie stomatologii estetycznej i endodoncji. Doskonały lekarz ze znajomością najnowszych technik uzupełnień. Specjalizuje się w trudnych klinicznie odbudowach.
Karolina: lekarz dentysta – Akademia Medyczna w Łodzi 2002r. Leczenie dzieci i dorosłych, profilaktyka. Doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w wielu kursach. Bardzo dobre wyniki w stomatologii estetycznej i endodoncji. Ceniona przez pacjentów za życzliwość.
Ewa– lekarz stomatolog. Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi 2001r. Osoba z dobrym kontaktem z pacjentem dorosłym i dzieckiem. Lekarz uczestniczy w licznych kursach szkoleniowych w stomatologii zachowawczej. W pracy chętnie stosuje nowości naukowe.

słowa kluczowe: zgierz musierowicza, implanty, protetyka zgierz, psycholog dziecięcy zgierz, lekarze stomatolodzy, kantor zgierz mielczarskiego, gendex pl, wpis do ewidencji działalności gospodarczej

 

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts