21

Thursday, November

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Oczyszczanie organizmu
 /  / Oczyszczanie organizmu
Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu

Oczyszczanie organizmu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ostatnie lata to coraz większa moda na zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia i nie ma w tym nic złego jednak zauważam, że coraz częściej poruszany jest również temat oczyszczania organizmu z toksyn i w tym też nie byłoby nic złego gdyby nie fakt, że temat poruszany jest bardziej w kontekście środków chemicznych niż samego stylu życia i to właśnie jest najpoważniejszy problem.

Wydawać się może, że takie chemiczne oczyszczanie organizmu to nic złego jednak jak pokazuje życie wszystko co sztuczne prędzej czy później może nam zaszkodzić i dokładnie tak samo jest w tym przypadku. O ile jeszcze preparaty jakie przyjmujemy są naturalne to pół biedy jednak w ostatnim czasie reklamowane są coraz mocniejsze preparaty, które ponoć mają nam pomóc jednak jeśli głębiej się zastanowić to wcale nie musi tak być. Dlaczego? Ano zastanówmy się chwilę. Co da nam chemiczne odtrucie czy oczyszczenie organizmu z toksyn jeśli po kilku dniach od odstawienia tabletek czy proszków nasz organizm będzie dokładnie w takim samym stanie jak przed oczyszczaniem?

Pytam więc po co nam drogie i często mało skuteczne środki farmakologiczne?

Organizm każdego człowieka posiada znakomite zdolności oczyszczające i wystarczy pozwolić mu działać nie zaśmiecając go niezdrowym jedzeniem, alkoholem czy papierosami. Dlaczego idziemy na łatwizne i wolimy kupować groźne tabletki zamiast zmienić swój styl życia, zacząć się zdrowo odżywiać i wprowadzić do naszego życia odrobinę aktywności fizycznej. To właśnie w taki sposób bardzo szybko oczyścimy swój organizm z toksyn i złogów. Taka dieta oczyszczająca potrafi zdziałąć cuda dlatego nie bardzo rozumie po co wydawać gigantyczne kwoty na tabletki…. Odpowiedz sobie sam na to pytanie i znajdź odrobinę siły by zastosować dobrą dietę, odrobinę ruchu czyli jednym słowem zdrowy styl życia.

Pamiętaj, że kilka prostych zasad zdrowego odżywiania zapewni zdecydowanie lepsze oczyszczanie organizmu niż najlepsze i najdroższe środki chemiczno-farmakologiczne.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts