21

Thursday, November

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Odszkodowanie zdrowotne
 /  / Odszkodowanie zdrowotne
Odszkodowanie zdrowotne

Odszkodowanie zdrowotne

Odszkodowanie zdrowotne
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Odszkodowanie zdrowotne (10)Wynikiem bardzo wielu wypadków komunikacyjnych jest uszczerbek na zdrowiu. Niestety, czasem leczenie takich uszkodzeń może potrwać bardzo długo i pochłania wiele czasu i pieniędzy. nie każdy wie, że przysługuje nam odszkodowanie zdrowotne z polisy ubezpieczeniowej OC sprawcy wypadku.
Niestety, bardzo wiele firm zastrzega sobie prawo do wypłacenie odszkodowania dopiero po zakończeniu leczenia. Im dłużej ono trwa, tym większej kwoty można się spodziewać. Odszkodowanie zdrowotne nie zawsze jest wypłacane bezzwłocznie, czasem ubezpieczyciel celowo stara się opóźnić jego wypłatę. Wtedy warto udać się do prawnika specjalizującego się w uzyskiwaniu odszkodowań. Podpowie nam on, za odpowiednią opłatą, jakie kroki prawne najlepiej podjąć, by otrzymać pieniądze, które bezwzględnie nam się należą,
Odszkodowanie to ważna zapomoga finansowa, zwłaszcza, jeśli uszczerbek na zdrowiu oznacza pogorszenie się stanu majątkowego rodziny lub konieczność zrezygnowania przez poszkodowanego z pracy zarobkowej.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts