23

Saturday, November

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Sposoby na chrapanie
 /  / Sposoby na chrapanie
Sposoby na chrapanie

Sposoby na chrapanie

Sposoby na chrapanie
1 vote, 1.00 avg. rating (49% score)

Sposoby na chrapanie (10)Chrapanie to niezwykle uciążliwa dolegliwość. Osoby, które bardzo chrapią powinny się czym prędzej przebadać, ponieważ ta z pozoru banalna chociaż uciążliwa dolegliwość może nieść ze sobą wiele konsekwencji. W skrajnych przypadkach razem z bardzo głośnym chrapaniem wiąże się też bezdech. Osoba, która się z tym boryka jest niedotleniona, wiecznie niewyspana, ponieważ taki hałas często budzi.

Chrapanie to też niezwykle wstydliwa i utrudniająca stosunki międzyludzkie dolegliwość. Sprawia, że boimy się sypiać wśród innych osób i spanie poza domem wiąże się z wieloma przygotowaniami.

Istnieją jednak proste sposoby na chrapanie. Jeśli tylko nie borykamy się z bezdechami możemy działać na własną rękę. Najbanalniejszym rozwiązaniem jest zmiana pozycji z leżenia na wznak na inną. Na początku trudno się przyzwyczaić jednak jest to wykonalne. Poszukaj przyczyn w swojej sypialni. Może za rzadko wietrzysz miejsce w którym śpisz lub twoja poduszka jest już stara i warto wymienić ją na nową. Albo masz jakąś niewyleczoną infekcję i w twoich przewodach oddechowych zalega śluz. Gdy wszystko to zawiedzie możesz udać się do apteki i zakupić tam jeden z licznych preparatów na chrapanie.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts