21

Thursday, November

Madox Zgierz Musierowicza - protetyka i stomatolog

Stomatolog – Elbląg
 /  / Stomatolog – Elbląg
Stomatolog – Elbląg

Stomatolog – Elbląg

Stomatolog – Elbląg
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

stomatolog (4)Stomatolog – prywatny, czy ten na NFZ?
Gdy człowiek ma zamiar wybrać się do jakiegoś lekarza, najczęściej decyduje się na tego, który współpracuje z NFZ. Dzięki temu za jego usługi nie musi oddzielnie płacić, także sporo na tym zaoszczędza. Warto się jednak zastanowić nad tym, czy taki stomatolog NFZ aby na pewno będzie tak dobry, jak dentysta prywatny. Z usług którego lekarza najlepiej by było skorzystać?

Wszystko zależy od tego, jakim budżetem dysponuje dana osoba. Jeśli ma ona sporo oszczędności, na pewno może sobie pozwolić na korzystanie z usług prywatnych lekarzy. Gdy jednak chory ma dość ograniczony budżet, staje się skazany na specjalistów NFZ. Nie oznacza to jednak, że gorzej zadba o swoje zdrowie, gdyż coraz częściej tacy lekarze są lepsi od tych prywatnych. Liczy się bowiem tylko i wyłącznie doświadczenie i wykształcenie specjalisty, a nie to, w jaki sposób pomaga on swoim pacjentom.

Nie ma więc większego znaczenia to, czy będzie się odwiedzać dentystę prywatnego, czy tego na NFZ. Zawsze należy dopasować specjalistę do własnych możliwości finansowych.

Pozostałe interesujące artykuły o medycynie:

About the author:

Related posts